Магазин

Торгівля є одним із самих популярних напрямків бізнесу. Це не дивно, адже галузь має величезне економічне значення для нашої країни. Перед тим як відкрити власну справу, необхідно визначитися з основними напрямками роботи. При виборі варто враховувати, який саме товар затребуваний і наскільки вам буде цікаво цим займатися. Після того, як напрямок обрано, підраховується початковий капітал і здійснюється пошук місця, де буде розташовуватися магазин. Саме від останнього залежить наскільки швидко ви зможете отримувати прибуток і в яких кількостях.

Де орендувати приміщення під магазин?

У Києві 16% нових роздрібних точок закриваються після декількох місяців роботи. Причиною нерентабельності бізнесу служить неправильний вибір місця розташування об’єкта. Якщо ви вирішите орендувати приміщення під магазин, то обов’язково потрібно проаналізувати:

  • показники купівельного трафіку з урахуванням середнього рівня доходів;
  • інформацію про конкуруючі об’єкти в рамках однієї торгової зони;
  • особливості інфраструктури;
  • специфіку транспортної розв’язки в конкретному районі.

Що краще: орендувати або купити площі під торгову точку?

Купувати приміщення може дозволити собі далеко не кожен підприємець. Крім цього, такий крок окупиться лише через кілька років. Тому таке рішення зазвичай приймають люди, що вже мають бізнес і вирішили його розвивати. Оренда магазину в Києві є популярною послугою, оскільки не вимагає вкладення великих коштів. Звичайно, ціни на послуги можуть розрізнятися і залежать від району міста, популярності і затребуваності торгового центру, наявності розвиненої інфраструктури. З цієї причини на пошук хорошого місця може піти дуже багато часу.

Де вигідно орендувати магазин?

КолибрисДопомогти організувати власний бізнес, знайти відповідне приміщення допоможе компанія «Колібріс», яка надає в оренду торгові площі. Торговий центр має площу у 0,56 га і розташовується в місці з високим автомобільним та купівельним трафіком. Компанія дає можливість зняти в оренду не тільки великий магазин, але і павільйон для торгівлі промисловими та продуктовими групами товару.

Більш того, у підприємців з’являється можливість співпрацювати з власниками центру без посередників. Це дозволяє значно заощадити бюджет і більш ефективно вирішувати робочі питання. При необхідності на території компанії «Колібріс» ви зможете проводити святкові заходи, промоакції. Це обов’язково приверне нових покупців у ваш магазин незалежно від того, який товар ви будете пропонувати.