Ларьок

Як відкрити ларьок?

Легко відкрити торговий павільйон? Звичайно, в цьому немає нічого складного – для реалізації цього завдання необхідно:

  • знайти підходяще місце;
  • отримати дозвіл на встановлення кіоску;
  • отримати необхідні документи у СЕС;
  • придбати кіоск і чи замовити виготовлення Мафу;
  • придбати товари і подбати про внутрішнє оснащення кіоску.

Відкрити ларьок просто, але чому цією схемою досі не скористалися тисячі людей? При відкритті ларька, ви зіткнетеся з певними проблемами. Ці проблеми відлякують багатьох людей і заважають їм відкрити свою справу.

По-перше, висока вартість торгового павільйону – навіть найпростіший торговий ларьок коштує чималих грошей. По-друге, отримати дозвіл на встановлення павільйону в міській адміністрації може бути не просто, якщо поруч з обраним місцем є архітектурні пам’ятки. Київ величезний, тут багато пам’яток історії та чиновники не завжди охоче віддають землю міста приватникам. Недостатньо просто відкрити кіоск – для того, щоб ваш бізнес приносив прибуток, необхідно знайти відповідне місце з великою прохідністю. Чим вище прохідність, тим більше покупців.

Має сенс вивчити конкурентів, які працюють поруч з місцем розташування кіоску. Подивіться, що продають конкуренти, вивчіть ціни і інші аспекти їх роботи. Тільки після вивчення конкурентів, ви зможете вибрати правильний асортимент товарів, які будуть затребувані. Ці складності зупиняють багатьох людей, але ви можете їх уникнути.

Торговий ларьок можна зняти в оренду.

Як уникнути труднощів при відкритті бізнесу?

Не готові платити величезні гроші за придбання або виготовлення торгового павільйону? В такому випадку, вам варто орендувати кіоск! Оренда позбавить вас від матеріальних витрат на придбання ларька. Крім того, ви будете позбавлені від транспортних витрат – не забувайте, що кіоск потрібно перевезти на вибране місце, тобто потрібно техніка і робітники.

Як вирішити проблему з хорошою прохідністю і спростити аналіз конкурентів? Зверніться в компанію «Колібріс»! Фахівці компанії допоможуть вам з відкриттям власного бізнесу. Оренда яток у Києві – один з профільних напрямків цієї компанії. Оптимальним рішенням буде торгівельний павільйон у ТЦ «Колібріс».

Привабливість даного рішення полягає в наступних переваги: висока прохідність, торгові точки, які вже готові до роботи, низька орендна плата. Ви будете співпрацювати без посередників. Площа торгового центру складає 0,56 га. Кожен день сюди приходить безліч людей, щоб купити одяг, сільськогосподарські продукти, непродовольчі товари, а також багато іншого. Це величезний потік покупців, що стане запорукою успішності вашого бізнесу. Вам також буде вигідна оренда землі тут під ларьок.

Співпраця з «Колібріс» допоможе вам відкрити бізнес при мінімальних витратах!

Колибрис  Колибрис