МАФ

Варто відкривати магазин?

Магазини приносять своїм власникам значний прибуток, тому багато людей мріють про такі лаври. Чи так все просто насправді? Згідно зі статистикою, більша частка бізнесменів-початківців при відкритті магазину прогорає – це факт. Київ величезний, і тут дуже висока конкуренція. Крім того, не маючи достатнього досвіду, бізнесмени роблять наступні помилки:

  • неправильний вибір комерційної ніші;
  • невірний аналіз конкурентів;
  • помилка при виборі місця розташування магазину;
  • недопрацьована система взаємодії з постачальниками;
  • проблеми з логістикою.

Ці помилки ведуть до прогорання магазину. Ціни, які вигідні для покупців, приносять мінімальну вигоду власникові магазину та не рятують новачків від розорення. Ви ж не хочете поповнити їх число? Тоді має сенс набратися досвіду, а для цього потрібно почати з малого. Організувати роботу МАФу набагато простіше.

Як організувати роботу МАФа?

КолибрисПеред тим, як орендувати МАФ, необхідно вибрати місце розташування – важливим фактором вибору підходящого місця є висока прохідність. При цьому важливо звертати увагу на наявність конкурентів – чим більше яток знаходиться поруч, тим складніше розкручувати бізнес. Вивчіть асортимент конкурентів, ознайомтеся з цінами і приступайте до вирішення організаційних питань.

Необхідно отримати дозвіл на його встановлення. Даний документ оформляється в адміністрації населеного пункту. Після оформлення дозволу, необхідно придбати торговий павільйон або замовити виготовлення кіоску в спеціалізованій компанії. Після того як кіоск буде встановлено, займіться організацією внутрішнього простору і привезіть товар. Можливо, доставку товару візьме на себе постачальник – в такому разі, вам не доведеться турбуватися про транспорт.

Як вирішити супутні проблеми?

Незважаючи на простоту відкриття кіоску, проблема з визначенням місця розташування і аналізом конкурентів не зникла. Крім того, кіоск коштує чималих грошей. Оренда МАФів у Києві дозволяє заощадити значну суму – орендуйте готовий, в його придбанні немає необхідності. Ви також можете звернутися в нашу компанію, якщо вам необхідна професійна допомога у вирішенні супутніх труднощів, що виникають при відкритті комерційних підприємств.

Скористайтесь можливістю орендувати МАФ в ТЦ «Колібріс». Оренда здійснюється без посередників, тому вартість торгової точки мінімальна. Кожен день в наш ТЦ приходять тисячі людей, щоб купити одяг, продукти, непродовольчі товари і не тільки. Ці люди можуть стати вашими покупцями.