Ресторан

Прагнення до створення та розвитку власного бізнесу приваблює в ресторанні справі безліч людей. При правильному підході подібний вид діяльності може приносити суттєвий прибуток і збагатити власника. Однак багато початківці закривають свій заклад протягом першого року існування. Ця тенденція зумовлена кількома причинами:

  • некоректним вибором локації, де здійснюється оренда площі під кафе;
  • перевищенням наявного бюджету. Прибутку недостатньо для покриття витрат або вона відсутня;
  • низьким рівнем роботи. Набраний некваліфікований персонал або використовуються неякісні продукти;
  • великою кількістю конкурентів схожого профілю.

Перш ніж відкривати подібне місце, необхідно заручитися підтримкою професіоналів і подбати про великій кількості дрібниць.

Купівля або оренда

Для бізнесмена-початківця більш прийнятна оренда кафе, так як ціни на київську комерційну нерухомість досить високі. До того ж таке рішення дозволяє зняти приміщення, яке раніше використовувалося під заклад громадського харчування, і заощадити на переобладнання. Відповідальний власник, який здає будинок в оренду, може забезпечити вас необхідною документацією або допомогти з реєстрацією. Це одна з переваг співпраці з компанією «Колібріс».

Що важливо при виборі місця під кафе або ресторан

Існує ряд критеріїв, які описують локацію, де оренда ресторану буде найбільш оптимальною. До них відносяться:

  • аналіз конкурентів (відсутність або мінімальна кількість закладів з схожим профілем);
  • орієнтація на цільового покупця (для продажу бізнес-ланчів варто вибрати ділову частину міста. Для обслуговування сімей підійде спальний район, територія торгового центру чи парку);
  • велика кількість потенційних клієнтів (розташування закладу поблизу транспортних розв’язок або великої кількості відпочиваючих людей).

Переваги роботи з «Колібріс»

Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати найбільш вдалу локацію, виходячи з поставлених завдань. Наші фахівці врахують ваші побажання і формат відкривається закладу.

Кожному клієнтові нашої компанії гарантовані мінімальні витрати на оренду і оформлення необхідних документів, допомога в ході проходження перевірок з боку різних контролюючих органів, а також комфортні умови співпраці. Ми допоможемо вам досягти успіху і визнання в ресторанному бізнесі.

Площадь "Колибрис" кафе "Пальмира"