Павільйон

Великі торгові центри стали звичними не тільки для мешканців столиці, але і для всіх провінційних міст. Оренда торгового павільйону в такому центрі ще 15 років тому здавалася нездійсненною мрією для багатьох комерсантів, тому що вони бачили їх лише в зарубіжних фільмах. Сьогодні навіть самі маленькі міста України мають по 2-3 великих торгово-розважальних комплекси.

Кількість торгових компаній постійно зростає. І кожна з них потребує надійного фундаменту для подальшого розвитку і процвітання. Саме такою міцною платформою для бізнесменів-початківців є ТЦ ” Колібріс. Життя магазину починається з пошуків підходящого приміщення і найбільш вигідним варіантом є павільйон в торговому центрі Колібріс.

Плануєте новий бізнес? Почніть його з нашого торгового центру

КолибрисДавайте розберемося, чому вигідно зняти в оренду саме павільйон, розташований в торговому комплексі. ТЦ ” Колібріс – це місце, яке щодня відвідує безліч людей. Для покупців, а особливо любителів обновок, торговий центр – це практично культове місце, яке не можна залишати надовго без своєї присутності. Таким чином, наші орендарі плюс до приміщення отримують безперервний потік клієнтів, які можуть стати їх покупцями і навіть шанувальниками. Вузькопрофільні павільйони під магазин, продають спеціальні товари (наприклад, для музикантів, художників, швачок) можуть стати справжнім шанованим місцем.

Поряд з цим співпрацю з нашим ТЦ дає можливість істотно заощадити бізнесменам-початківцям. Ми працюємо без посередників і виставляємо реальну ціну за свої приміщення. Крім цього, центр бере на себе всі видатки з технічного забезпечення, безпеки, документальному оформленню. Всім відомо, як важко сьогодні пройти перевірки в державних органах, особливо недосвідченому комерсанту. Але співробітники ТЦ зроблять все самі.

Оренда павільйонів у Києві є чудовим стартом торгового бізнесу, тому що у його засновника з’являється чудова можливість провести рекламу своєї торгової точки, створити магазину незвичайний образ, такий що запам’ятовується, який би з’являвся періодично в підсвідомості покупців, викликаючи бажання ще раз повернутися за покупками.

Київ – це столиця, тому ціни на нерухомість тут досить високі. На етапі створення своєї справи практично жодна людина не має коштів на купівлю приміщення під магазин. Тому оренда – це основне завдання для тих, хто планує відкрити свою справу. Ціни на оренду павільйонів у Колібріс доступні, що дає можливість починаючим комерсантам створити не один магазин, а цілу торгівельну мережу, швидко піднявши прибуток.

Магазин в торговому комплексі – це запорука успіху вашого бізнесу. Це найкраще рішення для всіх молодих бізнесменів, які займаються пошуком приміщення під власний магазин, тому що торговельні павільйони поєднують велику прохідність і доступність для потенційного покупця.