Стартап | Відкриваємо власний магазин

Чи є особливость у малих торгових точок

Стартап КолибрисВсе розпочинається з бізнес-ідеї. При виборі напряму завжди орієнтуйтеся на високі якості, якими володієте самі. Ви повинні відзначитися не тільки хорошими навичками, але і ваша справа має бути справжнім захопленням. Тільки так робота принесе задоволення і гарний прибуток.

Щоб старт був успішним, важливо розбиратися у справі, яку ви поставили на кін.

Наскільки рентабельні сьогодні невеликі кіоски або ларьки? Цей вид бізнесу вважають дуже прибутковим. Якщо враховувати вартість оренди торгової площі, то в порівнянні з магазином, менший кіоск приносить більше прибутку.

Який товар вигідніше купувати для реалізації

Рішення приймає, звичайно, господар, але завжди є сенс почати з ходового товару. Придивіться до того, що продається? Враховуйте у вартість свого асортименту всі витрати на утримання приміщення.

Вибираючи місце, де ваше дітище буде встановлено. Обов’язково звертайте увагу на хорошу прохідність. У випадку, якщо ви виявили, що кількість людей, що проходять невелика і їх може обслужити лише одна точка, то краще пошукати для себе інше місце, без конкуруючих організацій поруч.

Площі таких караванних шляхах, що пролягають поблизу, гарантують часті візити потенційних клієнтів, проте орендна плата за них буде вище. Постарайтеся зробити так, щоб на відстані «витягнутої руки» не виявилися конкуренти.

Дозвіл на ведення торговельної діяльності

Яким би товаром не довелося торгувати, але візит до податкової інспекції повинен стояти на першому плані. Якщо у вас харчові товари, для них потрібні додаткові патенти. Вартість вашої продукції буде різною і це залежить від регіонів. Але важливо розуміти, що відкриття магазинукіоску у мегаполісі набагато вигідніше, ніж магазин у невеликих провінційних містах.

Вливання коштів

На першому етапі слід вкласти гроші в оренду приміщення та обладнання. У вас має бути обладнання для зберігання товару, ваги та вітрина. В цю ж статтю витрат увійде касовий апарат. Не забувайте про зарплату персоналу, оплату води і світла. Дозвільна документація – обов’язковий пункт, з яким наша компанія може допомогти вам.

hrivna500_startup